Doprava a obchodní podmínky

DOPRAVA kokosových produktů

Vaše kokosové objednávky odesíláme do 2 dnů od objednání.

  • Osobní odběr na pobočkách Zásilkovny - 1- 2 dny po odeslání - cena 49 Kč
  • Doprava kurýrem PPL (v případě platby převodem na účet) nebo DPD (u dobírek) - 89 Kč
     
  • Platba převodem - ZDARMA
  • Platba dobírkou - 45 Kč

 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě Kokosem.cz.

 

I. Všeobecná ustanovení
Před objednáním zboží z internetového obchodu(dále jen e-shop) kokosem.cz je zákazník povinen se seznámit s obchodními, dodacími
a reklamačními podmínkami. Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že si podmínky přečetl a souhlasí s nimi. Kupní smlouva vzniká na základě potvrzení závazné objednávky(osobou starší 18let) prostřednictvím e-shopu kokosem.cz
 
II. Platba a dodání zboží
Zboží je dodáno zákazníkovi prostřednictvím služby PPL, DPD a Zásilkovna. Služba PPL a DPD je zpoplatněna 89,-Kč, Zásilkovna je zpoplatněna 49,-Kč.
 
Možnosti platby jsou následující:
 
1. Dobírkou, zboží zaplatíte při převzetí, tj. 45,-Kč
2. Příkazem zdarma, zboží zaplaťte na náš účet u FIO Banka 2900975136/2010 jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.
Při nákupu nad 2500,- je poštovné a balné zdarma
 
Máte-li zájem zaslat zboží do zahraničí, prosím, kontaktujte nás na kokosem@kokosem.cz
 
Dodací lhůta je 1-14 pracovních dní. Za případné nedostatky v poskytovaných službách přepravních společností neneseme zodpovědnost.
Vyplňte správně údaje do registračního a objednávkového formuláře, ať Vám můžeme zboží včas a řádně doručit. Dbejte především na správné vyplnění e-mailu a telefonního čísla.
 
III. Ochrana osobních údajů
Při registraci a potvrzením objednávky zákazník poskytuje souhlas ke zpracování poskytnutých údajů. Osobní údaje zákazníků  jsou chráněny před zneužitím a poskytnutím třetím osobám. Toto se nevztahuje na poskytnutí údajů přepravním společnostem. Provozovatel e-shopu kokosem.cz si vyhrazuje právo zasílat na poskytnutý e-mail informace o novém zboží či aktuální akci. Pokud si informace nebude zákazník přát, budeme to respektovat.
 
IV. Záruka a reklamace
Záruka na zboží je 24měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním výrobku, nesprávným používáním či skladováním výrobku. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. Pro případ reklamace je kupující povinen uchovat doklad o koupi, zaplacení a dodání zboží.
 
Provozovatel e-shopu kokosem.cz stanovuje pro případ reklamace výrobních vad následující:

V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte na kokosem@kokosem.cz.
 
Do e-mailu uveďte reklamační sdělení obsahující:
Předmět: Reklamace a č.faktury
Obsah: jméno, adresa, kontakt, popis reklamace.
Pokud je to možné, vyfoťte vadu na zboží a foto vložte do přílohy.
Na Vaši reklamaci odpovíme do 24 hodin(víkendy a svátky se nezapočítávají) a doporučíme další postup.
 
Do zásilky přiložte reklamační sdělení(obsah emailu) a originál doklad o koupi zboží.
Reklamace bude vyřízena do 30dnů od obdržení Vašeho sdělení a zboží.

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) Č. 524/2013 (dále jen "nařízení") zavádí ve svém čl. 14 povinnost pro e-shopaře uvést na jejich internetových stránkách elektronický odkaz na platformu pro řešení sporů on-line: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show&lng=CS

V. Odstoupení od smlouvy
V případě, že by během objednávky došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny, a tím změně cen dodavatele, vyhrazujeme si právo cenu zboží změnit. V takovém případě kupujícího neprodleně kontaktujeme. Kupující má následně možnost přistoupit na změnu ceny objednaného zboží nebo objednávku stornovat. Tyto případné změny budou oboustraně potvrzeny e-mailem. U platby předem jsou v takovém případě zákazníkovi  vráceny peníze za objednané zboží v plné výši na jeho účet, a to do 14 pracovních  dní od vyrozumění.
 
Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávku z důvodu nemožnosti zajistit zboží řádně a včas. O takové situaci je zákazník vyrozuměn neprodleně e-mailem či telefonicky. U platby předem jsou v takovém případě zákazníkovi vráceny peníze za objednané zboží v plné výši na jeho účet, a to do 14 pracovních dní od vyrozumění.
 
V souladu se zákonem č.367/2000 Sb. má kupující právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba (netýká se IČO). V případě, že se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení následujících podmínek:
 
-neprodleně nás kontaktujte na kokosem@kokosem.cz
-do e-mailu napište
Předmět: Odstoupení od smlouvy a č.faktury
Obsah: jméno, adresa, kontakt, datum nákupu

Zboží musí být:
-nepoškozené
-nerozbalené, v případě, že bylo zabaleno ve speciálním obalu
-v původním obalu se všemi etiketami od výrobce
-s kompletním příslušenstvím se kterým bylo dodáno
-se všemi doklady, které spolu s ním byly odeslány
-vráceno v termínu, do 14 dní od převzetí zboží
 
Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží(nikoli za poštovné)zašleme převodem na Váš účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
 
Pokud jednáním kupujícího vznikne prodávajícmu škoda ve smyslu §55 odst.1, je kupující povinen tuto škodu uhradit(např.poškozené zboží, neúplný obsah atd.). V případě nesplnění některé z podmínek nebude odstoupení od kupní smlouvy akceptováno a zboží bude vráceno zpět kupujícímu na jeho náklady.
 
V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.
 
VI. Kontakt na provozovatele internetového obchodu Kokosem.cz
Konečná Lucie
Oblá 59
634 00 Brno
IČO:04957652

Podnikatel je zapsán v živnostesnkém rejstříku pod Sp. značkou ZU/MMB/0105176/2018.

Podnikatel je NEPLÁTCE DPH!

E-mail: kokosem@kokosem.cz

Telefon: 725359315